Як стати Координатором AVON

Як стати Координатором AVON

0 504

Вам цікаво стати Координатором компанії Ейвон і заробляти стільки, скільки Ви захочете? Тоді я з задоволенням Вам в цьому допоможу. Як зміниться Ваше життя, якщо Ви заробите 100 тисяч гривень? А якщо мільйон? Створити свій бізнес в Компанії Avon і заробіть свій перший мільйон! Це цілком реально. Хто такий Координатор? Простими словами — це людина, яка навчилася бути хорошим Представником і вчить цьому інших.

Він створює свою групу Представників і команду Партнерів — іншими словами — створює свою структуру в Avon і отримує від цього дохід.

Зробити це реально, тому, що Компанія пропонує:

1) Гарантований офіційний дохід від 1000 грн. вже з першого місяця!
2) Зрозумілі і досяжні умови співпраці
3) Можливість подвоювати свій заробіток.
4) Кращий сервіс і навчання.
5) Бонуси за розвиток бізнесу від 3000 до 100 000 грн.

А ще — різноманітні подарунки (від парфумерії до побутової техніки), подорожі, золоті прикраси, автомобіль… І головний бонус — 1 млн. Гривень! Створи свій бізнес з Avon, зміни своє життя сам! Яким чином це можна зробити? З чого почати? Для співпраці з нашою компанією Вам не потрібно мати спеціальних дипломів, не потрібно мати вигідні знайомства, не має значення де ви живете (у місті чи в селі), Вам повинно бути 18 років і вище (без обмеження), не має значення в якій частині України ви живете (у західній, східній або центральної) і при тому, все це офіційно!

Отже, Ви стали Представником, зробили своє перше замовлення, оплатили його і можете подавати заявку своєму координатору про те, що Ви хочете будувати свою команду. Ставши Представником, потрібно навчитися самій продавати продукцію своїм Клієнтам. Для цього у нас є різні навчання для Представників. Заробіток з особистих продажів для клієнтів не обмежений, Ви можете мати диференційовану знижку від 18% до 30%.

Ставши Партнером Компанії Ейвон Ви вже вчите своїх Представників заробляти, продаючи якісну продукцію, роблячи це в зручний час і за підтримки кращого сервісу в країні. Розвиваючи свою структуру, Ви стаєте Лідером, отримуєте гідну винагороду кожні три тижні і бонуси за збільшення свого бізнесу. Не чекайте кращого часу, свій перший крок зробіть вже сьогодні!

Ваше им'я (обов'язково)

Ваш e-mail (обов'язково)

Телефон

Вікно для запитань

Якщо у Вас виникли будь-які питання, ви можете задати їх, зателефонувавши за номером:

МТС 095-355-94-24

КиївСтар 098 812 98 35

Мій e-mail: avon-company@ukr.net

Заповніть анкету і я зв’яжуся з Вами.

SIMILAR ARTICLES