Про мене

Про мене

Про менеЯ хочу розповісти свою історію, як я стала координатором. У компанії Avon я працюю вже більше 18 років. Прийшла за рекомендацією знайомої, що, мовляв, є така компанія, яка дає продукцію в кредит і відразу не потрібно оплачувати своє замовлення.

Я спочатку не повірила, адже 18 років тому у нас мало хто чув про AVON, а тим більше про те, що можна взяти продукцію, продати її, а потім оплатити. Довго сумнівалася, але цікавість узяла верх. І яке ж було моє здивування, що дійсно ніхто не обдурив, отримала якісну продукцію і ще в кредит.

Живу я в маленькому містечку і зареєструвалася там в компанії одна з перших. За освітою я педагог, працювала методистом в дитячому саду, роботу свою дуже любила і не думала, що може щось перешкодити мені …

Але в тяжкі 90-е, після виходу з декретної відпустки, коли мою ставку розділили на 0,25 — довелося якось виживати і я вийшла на ринок, що було дуже важко фізично, а особливо морально … непонаслишке знаю, що таке виїзна торгівля , де вставати потрібно о 3 годині ночі кожен день, і в холоднечу, і в спеку їхати заробляти на життя … Але спасибі моїй компанії, тільки вона підтримала мене і допомогла досягти успіху!

Почавши займатися косметикою, я придбала знання і цінний досвід з маркетингу, психології та косметології. Причому, все навчання проходили безкоштовно!

Завдяки AVON сьогодні я маю фінансову незалежність, у мене є свій офіс, я сама планую свій робочий день і я задоволена тим, що у мене є свій бізнес. Потрібно тільки серйозно ставитися до своєї роботи, як, втім, до будь-якої іншої роботи, і тоді все вийде.

Зараз у мене є моя особиста група і моя структура (група координаторів, які також будують свій бізнес і свою структуру), я координатор — Лідер, я входжу в елітний Зоряний Клуб координаторів. Іншими словами — це Клуб успішних координаторів. Щороку я буваю на Конференції для клубників, яка проходить в Києві, і чим особливо пишаюся, що в цьому році я їду з двома моїми координаторами з моєї структури, це так приємно, коли разом з тобою працюють такі ж успішні люди!

Якщо Ви хочете також спробувати свої сили — ласкаво просимо в «Ейвон»! Не бійтеся змін! Компанія Avon — це родюче поле. Чим більше праці, знань, бажання і завзяття Ви докладете для досягнення результату, тим багатшим буде Ваш урожай!

Хто такий Представник Компанії «Ейвон»? Це консультант, який обслуговує своїх клієнтів і отримує за свою роботу певну знижку. Чим більший замовлення збере Представник, тим більшу знижку отримає. А щоб це вийшло, потрібно збільшувати свою клієнтську базу.

З чого ж почати? Звернись в першу чергу до своїх знайомих, які Вас знають і довіряють, покажіть їм каталог Avon, надайте пробники, новинки компанії — і замовлення обов’язково вийде, адже каталог працює сам за себе, та ще Ви так добре підготувалися і надали необхідні інструменти! А ще пройдіть Інтернет-навчання, яке надає Компанія безкоштовно — і Ви професіонал!

Отже, Ви вже працюєте Представником Компанії AVON і Вам це подобається. Виникає питання: а як можна розвиватися далі? У Вас 2 шляхи: 1. Ви можете збільшувати свою клієнтську базу, збільшуючи при цьому свої замовлення, а отже і свій дохід і можете стати елітою Компанії AVON, ставши членом Президентського клубу для Представників. 2. Ви амбітні і хочете мати більш високий заробіток? Тоді Ви можете стати Координатором Компанії AVON.

Хто такий Координатор? Іншими словами — це керуючий продажами. Ви будуєте свою структуру, пропонуючи можливості Компанії своїм друзям і знайомим, пропонуючи їм стати Представниками Компанії Avon. Ви маєте дохід від особистих продажів і отримуєте ще більше від командних продажів.

Якщо Вас зацікавила ця інформація, більш детальну консультацію Ви можете отримати за телефоном:

 

095-355-94-24

098-812-98-35